POPiS Schetyny

Od samego rana (jest 07:45) człowiek musi się denerwować. To nie są czasy dla wysoko-ciśnieniowców – ja, na szczęście mam niskie.

Wysłuchałem przed chwilą wypowiedzi Pana Schetyny, lansowanego przez media na lidera Platformy. Dziennikarz TVN wydusił wreszcie z niego, że jest on za pozbawieniem Jaruzelskiego i Kiszczaka stopni generalskich. Pan Schetyna również wpisał się do grona tych, którzy uważają, że stan wojenny i okres polskiej historii przed 1989 r. nie został jeszcze rozliczony. Nie to jednak było najistotniejsze. „Odpierając” naciski redaktora w  tej sprawie Pan Schetyna był łaskaw zauważyć, że jednak ponad 40% Polaków pozytywnie ocenia dzisiaj wprowadzenie stanu wojennego i utyskiwał, że „należało w latach dziewięćdziesiątych przebudować świadomość społeczną, czego jednak nie zrobiono”.

Panowie politycy z PiS i Platformy Obywatelskiej! Ta wypowiedź Przewodniczącego PO dokumentuje ostatecznie to, co dla wielu jest jasne, że nie ma istotnych różnic pomiędzy tymi politycznymi organizacjami. Obydwie swoją misję widzą w PRZEBUDOWYWANIU SPOŁECZNEJ ŚWIADOMOŚCI.

Panowie z POPiS-u ! Kiedy wreszcie przestaniecie manipulować społeczną świadomością?! Kiedy wreszcie zaczniecie liczyć się z opiniami i poglądami społeczeństwa! Dokąd prowadzicie Polskę?! Czy nie dostrzegacie tego, że stawiając sobie za cel waszej misji „przebudowę społecznej świadomości” cofacie nasz kraj o całe półwiecze?

Autor: Jacek Uczkiewicz

Szczegóły na FB: https://www.facebook.com/jacek.uczkiewicz/about?section=bio&pnref=about

3 myśli w temacie “POPiS Schetyny”

  1. POPiS wiecznie żywy, pomysły rodzące się w małych głowach małych ludzi tylko pokazują z jak nikczemnymi umysłowo ludzie pałętają się po Sejmie.

    1. Wielką tajemnicą jest to skąd u polityków prawicy bierze się przekonanie, że obywatele po to idą do wyborów, po to wybierają władze publiczne, aby ta władza tych obywateli wychowywała

      1. Niekompetentni mesjasze marmurami otoczeni muszą misyjne się spełnić zwłaszcza ,że jakże często odwołują się do dogmatów religijnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *